#DumnyZeSwojejRoli

Zagłosuj na film, który najbardziej Ci się podoba!

Autor zwycięskiego filmu wygra 3000 zł.
Kolejnym 10 osobom wyślemy nagrody rzeczowe

Pamiętajcie!
Niezależnie od wyników Waszego głosowania Komisja Konkursowa wybierze
i nagrodzi 3 filmy, które jej zdaniem najlepiej realizują temat konkursu.

Pozostały czas do końca głosowania
dni
h
min
sek

Miejsce: 1

Punkty: 24337
Konrad, Myślibórz

Miejsce: 2

Punkty: 15251
Krzysztof, Słupca

Miejsce: 3

Punkty: 14465
Kacper, Grzegorzew

Miejsce: 4

Punkty: 11213
Samuel, Pawonków

Miejsce: 5

Punkty: 10864
Mateusz, Lubrza

Miejsce: 6

Punkty: 9290
Dariusz, Świdnica

Miejsce: 7

Punkty: 9001
Łukasz, Serniki

Miejsce: 8

Punkty: 8545
Kamil, Pasłęk

Miejsce: 9

Punkty: 8336
Przemysław, Orchowo

Miejsce: 10

Punkty: 8190
Marzena, Kowalew

Miejsce: 11

Punkty: 7104
Andrzej, Horodło

Miejsce: 12

Punkty: 5165
Mateusz, Łęczyca

Miejsce: 13

Punkty: 4663
Krzysztof, Dobra Wola

Miejsce: 14

Punkty: 4516
Bartosz, Jastrząb

Miejsce: 15

Punkty: 3335
Kinga, Kawęczyn

Miejsce: 16

Punkty: 3259
Mateusz, Rydzyna

Miejsce: 17

Punkty: 3120
Miłosz, Kolonia Obory

Miejsce: 18

Punkty: 2365
Jakub, Tarnawatka

Miejsce: 19

Punkty: 2129
Damian, Głogówek

Miejsce: 20

Punkty: 1777
Patryk, Topólka

Miejsce: 21

Punkty: 1682
Bartek, Potok Wielki

Miejsce: 22

Punkty: 1427
Łukasz, Krzynowłoga Mała

Miejsce: 23

Punkty: 1315
Tomasz, Maków Mazowiecki

Miejsce: 24

Punkty: 1290
Renata, Bronowo

Miejsce: 25

Punkty: 1097
Łukasz, Sawin

Miejsce: 26

Punkty: 1066
Bartłomiej, Majdan Nowy

Miejsce: 27

Punkty: 940
Jakub, Tuchorza

Miejsce: 28

Punkty: 834
Mateusz, Bielice

Miejsce: 29

Punkty: 622
Dominika, Krzywin

Miejsce: 30

Punkty: 576
Grzegorz, Sterdyń

Miejsce: 31

Punkty: 568
Jakub, Stróża

Miejsce: 32

Punkty: 462
Agnieszka, Baranów

Miejsce: 33

Punkty: 448
Bartosz, Babiak

Miejsce: 34

Punkty: 445
Jakub, Podedwórze

Miejsce: 35

Punkty: 422
Jakub, Bielsk

Miejsce: 36

Punkty: 395
Paweł, Poniec

Miejsce: 37

Punkty: 392
Krystian, Oborniki

Miejsce: 38

Punkty: 341
Dominik, Brzóski Brzezińskie

Miejsce: 39

Punkty: 314
Maciej, Malenin

Miejsce: 40

Punkty: 278
Mateusz, Grajewo

Miejsce: 41

Punkty: 271
Filip, Sienno

Miejsce: 42

Punkty: 254
Artur, Orawka

Miejsce: 43

Punkty: 242
Dominik, Lipnice

Miejsce: 44

Punkty: 233
Adam, Regimin

Miejsce: 45

Punkty: 229
Mateusz, Gralewo

Miejsce: 46

Punkty: 229
Artur, Boczki-Świdrowo

Miejsce: 47

Punkty: 180
Adam, Guzów

Miejsce: 48

Punkty: 177
Robert, Czosaki Dąb

Miejsce: 49

Punkty: 162
Ryszard, Gorzupia

Miejsce: 50

Punkty: 145
Mikołaj, Ciepielów

Miejsce: 51

Punkty: 136
Kamil, Zgorzelec

Miejsce: 52

Punkty: 125
Bartek, Strzeszewo

Miejsce: 53

Punkty: 119
Jakub, Dzwola

Miejsce: 54

Punkty: 111
Wojciech, Małomice

Miejsce: 55

Punkty: 110
Mateusz, Zawidz Kościelny

Miejsce: 56

Punkty: 97
Gabriel, Oleszyce

Miejsce: 57

Punkty: 96
Jakub, Chełmno

Miejsce: 58

Punkty: 92
Piotr, Mogilno

Miejsce: 59

Punkty: 90
Maciej, Porąbka Uszewska

Miejsce: 60

Punkty: 80
Jakub, Nur

Miejsce: 61

Punkty: 74
Jakub, Leśno

Miejsce: 62

Punkty: 69
Hubert, Dębniki

Miejsce: 63

Punkty: 67
Piotr, Serniki

Miejsce: 64

Punkty: 63
Bartek, Ujście

Miejsce: 65

Punkty: 61
Przemek, Szydłów

Miejsce: 66

Punkty: 58
Kornel, Grudziądz

Miejsce: 67

Punkty: 58
Łukasz, Ludwin

Miejsce: 68

Punkty: 54
Nikodem, Szydłów

Miejsce: 69

Punkty: 54
Szymon, Piece

Miejsce: 70

Punkty: 48
Monika, Krośniewice

Miejsce: 71

Punkty: 46
Jakub, Warta

Miejsce: 72

Punkty: 45
Mateusz, Glinka

Miejsce: 73

Punkty: 44
Joanna, Czerlejnko

Miejsce: 74

Punkty: 37
Konrad, Krobia

Miejsce: 75

Punkty: 36
Dawid, Morawica

Miejsce: 76

Punkty: 35
Bartek, Skaryszew

Miejsce: 77

Punkty: 34
Dariusz, Pacyna

Miejsce: 78

Punkty: 34
Piotr, Łukowa

Miejsce: 79

Punkty: 33
Przemyslaw, Szczytniki

Miejsce: 80

Punkty: 30
Radosław, Pieleszki

Miejsce: 81

Punkty: 30
Piotrek, Warszawa

Miejsce: 82

Punkty: 29
Łukasz, Nur

Miejsce: 83

Punkty: 29
Paweł, Kolno

Miejsce: 84

Punkty: 28
Radek, Przeworsk

Miejsce: 85

Punkty: 28
Damian, Łomazy

Miejsce: 86

Punkty: 28
Sebastian, Komprachcice

Miejsce: 87

Punkty: 28
Kacper, Osieczna

Miejsce: 88

Punkty: 28
Łukasz, Ludwin

Miejsce: 89

Punkty: 28
Piotr, Sulistrowice

Miejsce: 90

Punkty: 28
Dominik, Wola Krzysztoporska

Miejsce: 91

Punkty: 28
Arkadiusz, Siemyśl

Miejsce: 92

Punkty: 28
Karol, Łodygowice

Miejsce: 93

Punkty: 27
Kamil, Dubiecko

Miejsce: 94

Punkty: 27
Wiesław, Tuchola

Miejsce: 95

Punkty: 27
Mateusz, Puchaczów

Przebieg konkursu

Nagrody publiczności

1 miejsce
3000 zł

Kolejne 10 miejsc z największą ilością głosów otrzymają zestawy gadżetów top agrar Polska

Nagrody komisji konkursowej

1 miejsce
4000 zł
2 miejsce
3000 zł
3 miejsce
2000 zł
Przepisz kod